GÉNOVÁ MANIPULÁCIA – NIČENIE DEDIČSTVA PREDKOV I ZEME

Vedci konečne prišli na to (kedyže a koľkokrát sme to už uverejnili na Rodnej ceste a od kedy to vieme?), že dokonalá červená farba paradajok súvisí s tým, že tieto paradajky sú bez chuti a vône. Aby bolo jasné, hovoríme o geneticky manipulovaných rajčinách, ktoré sú s jednotnou farbou kokakoly, avšak bez chuti a vône.

gmo.jpg

A asi, toto je vedomecky povedané, vedecky podložené, aj keď nezverejnené tvrdenie, že ešte sú tie chudák nabobtnané, nechutné, klonované paradajky, ktoré majú podľa kapitálovo-klonovaných ideológov spolu s inými klonovanými plodinami zachrániť „tretí svet“ , sú v skutočnosti vždy a vždy chemicky pestované a sú v podstate nevhodné na prírodné pestovateľstvo a zdravú výživu.

Čo nie je až tak zlé, ako to, že dedične spotvorené, a teda genovo manipulované rastlinné (i iné ) druhy, v skutočnosti vytláčajú tie pôvodné. Áno, aj tie pôvodné sú výsledkom šľachtenia. Medzi šľachtením a génovou manipuláciou je však určitý rozdiel. Šľachtenie je, ako keď rodičia pôsobia, nie však bezbreho, na výber partnerov svojich detí, a to tak, že im odporúčajú, podľa ich vlastností, kto je viac, a kto menej vhodný na párenie. Takže – ide o odporučenia, voči ktorým sú možné vzbury a ktoré odrážajú určitú snahu o dobrý chov. U ľudí, i u iných bytostí. Vieme, že pri šľachtení rastlín, i živočíchov, sa „šmyknú“ aj neplánované kríženia, ktoré sa však stávajú súčasťou rozvoja.

GM je medzidruhové ZNÁSILNENIE

Genetická manipulácia má však oveľa menej blízko k šľachteniu. Kým šľachtiteľ vyberie najlepšie semená na ďalší chov, či pestovanie, génový manipulátor vyberie bunku jednej bytosti a proti všetkým zákonom prírody ju znásilní inou bunkou. Je to taký doktor Mengele bielej budovy. Je to násilník skrytý za škrobený golier bezohľadného politika. Alebo je to chudák vedec, ktorý sa poddal tomuto násiliu, nech sú jeho dôvody akékoľvek. Vieme, že je cesta von.

Tu nejde len o to, že masa nevedomcov stratí prístup ku skutočným, rajským rajčinám a skočí po farebných paradajkách bez chuti, vône a živy. Nech si doktori mengeleovia zožerú tie ich špinavé peniaze získané znásilnením mrkvy rybou, myši človekom, či kýmkoľvek čímkoľvek. Oni si to totiž patentovali. Patentovali si násilie na živočíšnych, rastlinných i iných druhoch… Oni totiž krížia napríklad i rastlinu s baktériou…Človeka s kým ešte?

Toto ale nie je tvorivosť, toto je vykrádanie. Ako keď si vezmete dve, či tri umelecké diela, a z nich „zmutujete“ tretie, proti vôli autorov. Táto otázka cti však nie je najťažším hriechom globálnych genetických manipulátorov. Najťažším hriechom je GENOCÍDA. A z tohto zločinu ich možno obžalovať.

GENOCÍDA RASTLÍN, ŽIVOČÍCHOV I CHOVATEĽOV A PESTOVATEĽOV

Firmy, kapitalisti a ideológovia genetickej manipulácie už dnes, po polstoročí svojho hustého pôsobenia, spôsobili, že v rôznych častiach sveta znížili počet odrôd pôvodných, či tradičných plodín od štvrtiny po desatinu. V mnohých štátoch vznikli územia, veľké, ako dnešné Slovensko, kde okrem jednej dedične spotvorenej (geneticky manipulovanej) plodiny už nič iné v podstate nerastie. Pretože tam rastie len génovo manipulovaná sója (jete ju v mlieku a mäse dobytka ňou kŕmeným, i priamo), rastie tam spotvorená kukurica (iste sladkastá…), alebo tam rastie superchemická bavlna, akože prírodná, vhodná napríklad na rifle (vaše obľúbené džíny). Že kvôli tej bavlne spáchalo samovraždu 10 000 indických roľníkov, že kvôli tej klonovanej kukurici krachujú státisíce pestovateľov v južnej i strednej Amerike, ktorí nám pôvodné kukurice chtiac – nechtiac odovzdali, že kvôli tej klonovanej sóji mnohým rastú bunče za ušami aj na prsníkoch, že kvôli týmto klonovaným „superodrodám“ sa strácajú státisíce rastlinných i živočíšnych druhov , je smutná skutočnosť. Totiž – prírodné druhy sú klonovanými (GM):

  1. priamo napadnuté, neplánovite skrížené , strácajú svoje vlastnosti.
  2. Sú nimi kruto hospodársky vytlačované legálne, i masovo nelegálne.
  3. berú im životný priestor a teda prinášajú smrť
  4. genovo manipulované odrody sú odolné voči jedom. Tieto jedy (pescitídy a podobné) ničia všetky ostatné rastlinné, prirodzené druhy, tiež vtáky, mnohé cicavce (postupne ničia i nás) a hmyz. Napríklad včely, ktoré opeľujú väčšinu zbožia – plodín ľudstva. A pomaly sa strácajú.

Hrabivý kapitáloví genetickí veľmajstri navyše páchajú ďalšiu, a to kultúrno – prírodnú genocídu:

VRAŽDA VÝSLEDKOV NEOLITICKEJ REVOLÚCIE 

Pred asi 10 000 rokmi naši predkovia začali poľnohospodáriť, roľníčiť, záhradkáriť a gazdovať naši predkovia. Toto bolo pnutím, ktorého následkom bolo, že nebeháme s oštepom za diviakom, ak sa chceme najesť, že sa nasýtime aj bez tupého násilia. Z tohto vzišli civilizácie. Ale genetickí manipulátori robia taký zločin, že ničia státisíce odrôd rastlín i živočíchov, ktoré boli pestované našimi predkami vo všetkých častiach sveta. Oni ničia aj tie odrody a divé, slobodné bytosti , ktoré sme nepestovali. A ničia ich oveľa hustejšie, než ako boli zatláčané pred genovou manipuláciou.

Génová manipulácia je biologický prevrat, ktorý chce byť utajení. Preto už nie je povinnosť na potravinárskych výrobkoch uvádzať, že suroviny sú génovo manipulované. Umelo je brzdená i kontrola a vyhodnocovanie následkov génovo manipulovaných „potravín“ (bytostí) na ľudské zdravie a prírodu (ekosystém). Niektoré štáty, napríklad spojené, toto odvetvie dlhodobo spoločensko – politicky pretláčali ako nástroj na ovládnutie tretieho sveta (isteže nie nasýtenie).

Génová manipulácia v rozmedziach, v akých bola spustená a ako postupuje, je ohavný zločin.

Výsledkom tohto plánovaného pochodu je, že vyvolená vrstva bude vlastniť všetky potraviny a nevoľníci si ich už nebudú môcť vypestovať, z čoho vyplýva ich zotročenie.

Ak sa duchovne prebudíme, nedopustíme takýto koniec.

 

podobné články:

 

7.10.2011Kradli sme, nech je nám odpustené. Teraz sadíme – O KUKURICI A GAZDOVSKOM POVSTANÍ

 

 

 

Zdroj: Ved.sk

Trvalý odkaz: https://www.zemosvet.sk/rc-genova-manipulacia-htm

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude uverejnená.