Somdoma komora: Akty lásky vo verejnoprávnej televízii a za čo môže kovidový automat. črta

Na veľkej sledovanosti očkovacej lotérie sa podieľali aj občania, ktorí sa chceli presvedčiť o tom, či čosi takéto je naozaj možné. A sme doma -v tej našej  mediálnej  komôrke napohľad farmafiremnej verejnoprávnej herne.  Mizivý úspech v náraste zaočkovania následkom lotérie, ktorá podľa ministra ekonomiky trhá rekordy, svedčí nielen o imunite voči kovidu, ale aj o imunite voči očkovacej lotérii. V ktorej napríklad moderátor na pripomienku výherkyne, že ochorela po očkovaní, pohotovo odpovedal, akoby veštil priamo z krištáľovej gule. Keďže jej ešte nebolo dobre, možnože počula niečo, ako: „Ó, dcéra moja, tys´ neochorelas´ ešte horšie, a v kŕčoch podľa černokňažníka nášho nezvíjalas´, bos očkovať dalas´. Inak bys rozlialas´ na kolomaž naisto, jak konzorcium premúdrych prisvedčí mi isto!“. Reality šou ale napreduje ďalej a návšteva hlavy veľkej stolice je predo dvermi. I tu ďalšie kúsky skrz médiá predvádzajú nástojčiví mocenskí vtláčatelia umelej imunity. Trik s pápežom nevyšiel a očakávaný nárast očkovanosti v radoch „všeobecnej cirkvi“ nenastal. Po tomto neúspechu si umývajú ruky tak štátni predstavitelia, ako aj konferencia biskupov, ktorá podľa Borisa nerobí politiku 🙂 . Nemôže za to ani štát, ani cirkev, že na spoločné námestie s pápežom mali byť pripustení len očkovaní veriaci. Vlastne za to môže kovidový automat, ako vysvitá z priloženej reportáže.
Tak ako to vlastne je? A kto je tu vlastne vedúci? Pápež? Hlavný hygienik? Predseda strany? Všemohúci? Alebo – kovidový automat?
Nuž, v tejto chvíli by bolo spustiť anketu, koľko občanov je za odluku. Naposledy to bolo o dosť viac, ako polovica. Veriacich. Ale tvrdiť, že hlava najväčšej cirkvi s očkovacími podmienkami vôbec nič nemá, je trochu prepísknuté. Keďže pápež určoval, ktorá vakcína je, či nie je dobrá a očkovanie voči kovidu označil za akt lásky. Nuž, každý si volí svoje spôsoby – aj duchovného naplnenia.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Príspevok tento po správach týchto zverejnený bol. https://www.facebook.com/watch/live?v=375237600719588&ref=watch_permalink

Zo spoločenskej krúťňavy, ktorou sa opájajú hlavne ľudia namotaní na mediálnych civilizačných namotávkach, sa dá dostať von. Najjednoduchšie je precitnúť v prírode a prirodzenosti. A to aj v zdravotnej rovine. Prirodzená odolnosť je to, čo máme v sebe, treba to len objaviť a potom cielene posilňovať.

Trvalý odkaz: https://www.zemosvet.sk/somdoma-komora-akty-lasky-vo-verejnopravnej-televizii-a-za-co-moze-kovidovy-automat-crta

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude uverejnená.