JE OTÁZKA OČKOVANIA NEPOVOLENÁ?

Detské očkovanie proti TBC asi bude zrušené. Čo je nebezpečnejšie? Očkovanie, či nemoc?

Téma očkovania je dnes akoby zakázaná. Povedané komunistickým slovníkom, nie je zakázaná, je len nepovolená. Besedu o očkovaní musia kultúrne strediská skrývať pod krycím názvom. Lekári sa boja postihov a novinárom nič nepovedia, aj keď sami odmietli svoje deti očkovať proti TBC a až po niekoľkých rokoch sa podvolili nátlaku nadriadených a zaočkovali. Tajné sú aj správy o poškodení detí očkovaním. Občas prenikne na verejnosť nejaká správa – akože členke výboru proti očkovaniu ochorelo po očkovaní dieťa na nádorové ochorenie a očkovacie látky sú pritom šírené na nádorových bunkách. Farmacelutické firmy taja pôvod média očkovacích látok s podobnou prísnosťou, ako taja iné údaje zbrojárske firmy. Novinári často skočia na lep a obvinia tých, čo odmietli očkovanie, z nedostatočnej starostlivosti. Úrady sa odmietnutie očkovania boja pokutovať, pretože – čo ak sa ľudia dozvedia, čo už dávno zistili štatistiky?

Otázka zdravia a nemoci je otázkou obranyschopnosti živočícha. Dnes už aj vedci vedia, že úzkostlivá ochrana proti bacilom, či baktériám je nielenže neúčinná, ale aj nebezpečná. Deti, ktoré neprišli do styku s baktériami dedinskými a lesnými, a to už v útlom veku pred začatím chodenia a rozprávania, sú ohrozené alergiami a inými poruchami imunity, či už prehnanou, alebo nedostatočnou reakciou. Krajným prípadom sú deti z inkubátora, ktorý je tak sterilný, že je až nebezpečný (i keď bol nutný) a akýkoľvek biologický vánok ich ohrozuje. Tak, ako je nebezpečná prehnaná čistota a prehnaná úzkostlivá starostlivosť, tak je nebezpečná aj celkom nedostatočná čistota. Tieto veci sú pri posudzovaní TBC dôležité.

OČKOVANIE – NOČNÁ MORA?

Očkovanie je nočná mora mladomanželov, ktorí nielenže vedia čítať, ale aj čítajú, a to viac, ako jedny oficiálne noviny. Na sieti sa dá nájsť, ako obyčajne, aj o tomto všeličo. Odborníci tvrdia, že „je vedecky zistené…“, čo nahrádza kedysi jednotné „je napísané“. Vtip je v tom, že všetko, čo je vedecky zistené, už je aj vedecky popreté a sme tam, kde sme boli – musíme sa rozhodovať stohromov zase sami. A to je dobré. Každý chce svojmu dieťaťu dobre. Lenže ani lekári nevedia všetci všetko. Kedysi bolo vedecky zistené, že antiobiotický sirup tetracyklín dieťom pomáha proti chrípke. A potom deťom narástla na trvalých zuboch trvale poškodená nevyvinutá sklovina. Tetracyklín pre deti bol zakázaný. Štatistiky, ku ktorým sa prehrýzli najvytrvalejší z vytrvalých, hovoria, že ročne je v Čechách viac, ako 500 prípadov komplikácií po detskom očkovaní TBC, od nádorových ochorení až po rôzne ochorenia podobné TBC. Pritom detí liečených na TBC je ročne len okolo 10. Podľa nedávno zverejnených oficiálnych správ z liečebne v tatranských Hágoch je tam zo Slovenska 11 detí chorých na TBC a z toho je 10 detí z rómskych rodín. Neoficiálne predpoklady sú (zverejnené to zatiaľ nebolo) že liečia sa tam deti proti TBC očkované. Takže – koho vlastne chránime očkovaním nie celkom bezpečnými látkami? Nie je to naozaj nejaká konšpiračná namotávka? Nie je to naša prehnaná dôverčivosť, ktorá nejakej firme umožní ročne vytiahnuť zo štátu nemalé množstvo obeživa? Dnes už aj lekári na túto otázku vravia – TBC je liečiteľné. I keď vieme, že sa na to kedysi umieralo, podobne, ako na chrípku. 

ČO JE VLASTNE OČOVANIE?

Ak si predstavíme obranyschopnú bytosť (imunitný systém) ako niečo, čo je vystavené neustálym napadnutiam, tak prirodzená prírodná obranyschopnosť je ako postupné posilňovanie a príprava na prežitie samostatne, alebo s priateľmi, alebo na lesných táboroch. Očkovanie je niečo ako vojenčina – náhly skok, po prvých raňajkách sa na rozcvičke slabší vojak zgrcia, časom sa pod príliš silným a nárazovým tlakom niekto zrúti a iní to prejdú bez úhony, niekto aj s dlhodobejším poškodením. Tretí prípad je (to je prípad častý práve v rómskych osadách) kde nie je ani postupné otužovanie, ani vojenčina, ale sa tam často vyskytuje imunitné zanedbanie.

OČKOVACIA LÁTKA – TAJNÁ VEC

Čo je očkovacia látka? V prípade TBC sú to oslabené choroboplodné zárodky z hovädzieho dobytka, ktoré sa 3 – 4 dňovým deťom v pôrodniciach automaticky zanesú do krvi. Môžeme si len predstavovať, čo sa stane, keď troj až štvordňovému dieťaťku zanesieme do žíl baktérie z chorej kravy. Že sa to niektorým mamkám nepáči, je prirodzené. Zloženie očkovacej látky je – ako povie každý lekár – v papieriku, ktorý vám z očkovacej látky poskytnú a je aj na internete. Lenže to nie je celé zloženie očkovacej látky. „Kultúra“, ako nazývame oslabené baktérie TBC, musí byť zákonite na niečom pestovaná, aby sa množila. Je viacero spôsobov množenia. Jeden z nich je ten rýchly – rýchlo sa množia rakovinové bunky a to majú firmy radi. Ako povedal Doktor X, ktorý odmietol očkovanie svojich detí – .tí hajzli to množia na hela-bunkách, lebo je to lacnejšie. Hela bunky sú ženské nádory z prsníkov, na ktorých sa vakcíny množia. Iný, a to nie oveľa lepší prípad, je druhý spôsob výroby vakcín – z podratových buniek, ktoré sú odobraté buď zo zabitých ľudských plodov, alebo – môžeme predpokladať – že aj z umelo počatých ľudských zárodkov, aké pred časom v podobe klonovania zlegalizovala napríklad britská vláda. Takže podľa správ lekárov máme dve mediálne základne na výrobu očkovacích látok – základňu potratovú a základňu nádorovú. Spoločnú majú jednu vlastnosť – že takisto nádorová, ako aj embrionálna bunka rýchle rastie, a to sa oplatí…Ale kto by si to nechal zaniesť do trojdňového novorenca, keby o tom vedel? 

V tejto veci sa vynárajú najmenej dve zásadné zdravotné otázky: Jedna otázka je, či sú onkologické nemoci po očkovaní náhodné. Druhá je iná otázka – prečo by ľudia nemali vedieť, že sú očkovacie látky pestované na telesných tkaninách nenarodených detí – a teda – že do krvi novorodeniatok je zanesená oslabená látka z chorého zvieraťa, ktorá je rozmnožená na telesnom tkanive z ich zabitých súrodencov. Toto vadí z duchovných dôvodov mnohým ľuďom a to nielen kresťanom. Štátom garantovaný trh a jeden z viacerých spôsobov ochrany zdravia by nám nemali byť vnucované za cenu utajenia takýchto správ. 

Stala sa taká vec – mladomanželia povedali – nechceme očkovanie na rakovine ani na potratoch, prijmeme tie kravské baktérie pre dieťa, ak nám zaručíte, že nie sú ani z nádoru, ani z potratu. Tým sa mladomanželia v podstate neúmyselne vyhli prenasledovaniu zo strany úradov a to bez toho, aby to plánovali. Jednoducho spísali žiadosť adresovanú farmacelutickej firme, ktoré v podstate monopolne zásobuje krajinu očkovacou látkou , a v žiadosti žiadali vysvetliť pôvod média očkovacej látky. Ani po trištvrte roku im nikto neodpovedal a to napriek tomu, že detská lekárka žiadosť ručne písanú prepísala strojom a opätovne odoslala. Rodičia sú občania slovenskej republiky a ako takí majú podľa zákona právo na INFORMOVANÉ zdravotnícke ošetrenie seba a svojich detí. Keďže im firma (v podstate v tomto ohľade monopolná) neodpovedala, a teda neboli podľa svojej potreby dostatočne informovaní, majú právo takýto zákrok odmietnuť.

Prečo to píšeme? Pretože keď vieme, že o rok a niečo bude zrušené očkovanie proti TBC a dnes ešete nie je, máme spôsob, ako sa vyhnúť zbytočnému šikanu zo strany tých, ktorými máme byť chránení. Každý je zodpovedný za seba. I za svoje deti. Na to, aby sme sa mohli správne rozhodnúť, potrebujeme dostatočné vstupné údaje. V prípade očkovania proti TBC sa tak nedeje.

Živorad

Zdroj: Ved.sk

Trvalý odkaz: https://www.zemosvet.sk/rc-tbc-htm

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude uverejnená.