Robert Stojaci Medveď na Slovensku

Spájanie prírodných kultúr – ochrana pred ničivou globalizáciou.

robert_stojaci_medved.jpgNiektorí naši súrodenci v snahe o zachovanie pôvodných hodnôt skĺzajú k neznášanlivosti voči iným kultúram. Je to slabosť, ktorá pramení v nevedomosti. Vedomejšie bytosti si vedia vážiť aj iné kultúry. Duchovne silní sa môžu spájať aj s inými a nijako im to neuberie na svojeti. Takto rastie aj naše vedomstvo a duchovná sila.

Dnes sme v v období, keď komunistickú vládu vystriedala vláda západnej kultúry. V rozhlasoch je deväťdesiat percent anglickej hudby, ktorá pôsobí na rozklad nášho ducha ako rušivá pleseň. V obchodoch je jedlo plné chémie, západné veľkofirmy si patentujú dedične spotvorené rastliny a v mene svojho obchodu ničia prírodné odrody. Pleseň spotrebnej kultúry rozrušuje ducha drvivej väčšiny ľudí a len odvážni bojovníci ducha si udržujú česť, silu a cestu. Takíto povzbudzujú ostatných bratov a sestry, aby sa neohli pod novodobým spotrebným nevoľníctvom. Nie je ich veľa, ale ani málo. Sú tu a povstanú ďalší.

Dnes máme v krajine hosťa z národa …., ktorý je známy ako kmeň Čerokí (Cherokee). Robert Stojaci Medveď. Niektorí poznajú slovo čerokí v podobe účesu „číro“, iní ako značku terénneho auta, či odevu. Znalejší vedia o povestnej čerokískej Ceste sĺz, keď polovica tohto kmeňa zamrzla pri deportácii do koncentračného tábora – rezervácie. Niektorí vedia, že v 19. storočí začali vydávať Čerokíovia svoj časopis The Phoenix písaný vlastným písmom. Tento kmeň si ako jediný vysúdil niektoré územia a oproti iným pôvodným národom Ameriky je veľmi úspešný v podnikaní. Hosť Robert Stojaci Medveď hovorí o duchovne ľudstva. O prírode. Varuje pred falošnými prorokmi Njú Ejdž (New Age) a oceňuje naše kultúrne a prírodné hodnoty. Jeho slová môžu byť pre naše uši a duše zaujímavé.

Je dôležité, aby sa ľudia, ktorí vidia ducha a vedia o potrebe zachovania hodnôt, aby spolupôsobili v našom svete.

Žiarislav

PS: Robert Stojaci medveď je túto sobotu nedeľu v dedine Kráľová južne od Zvolena.

foto zdroj: http://www.cez-okno.net/clanok/robert-stojaci-medved/skoncil-cas-falosnych-prorokov

podobné články:

Program podujatia s Robertom v Kráľovej

Medicinman Robert Stojaci Medveď prvýkrát na Slovensku

Skončil čas falošných prorokov

Zdroj: Ved.sk

Trvalý odkaz: https://www.zemosvet.sk/rc-stojaci-medved-htm

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude uverejnená.